Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Unikāls piedzīvojums ar Royal Clipper - vislielāko piecu mastu burukuģi pasaulē!

Maršruts: Barbadosa, saukta arī par Little England – Grenāda, lielākā no Grenadīnu salām – Tobago, kas 54 gadus dēvēta arī par Jaunkurzemi – Sentvinsenta, sala ko atklāja K.Kolumbs – Martinika, sala uz kuras atrodas viens no visbīstamākajiem Rietumindijas vulkāniem – Sentlūsija, otrā lielākā banānu eksportētājvalsts – Barbadosa. Ceļošanas laiks: 8 dienas.

Lasīt tālāk

Bolīvija un pasaules sāļākā viesnīca

Ujuni ir pasaulē lielākais solončaks, un tā pašā sirdī atrodas viena no pasaules unikālākajām viesnīcām - Palacio De Sal, kas veidota no sāls. Citu tādu nav - sienas, griesti, grīdas, mēbeles - viss veidots no sāls.
Viesnīca neatrodas pilnīgā nekurienē - 25 km attālumā ir tuvākā pilsēta, tāpēc izklaižu iespēju šeit netrūks.

Lasīt tālāk

Huravalhi - izcila atpūta Maldīvu salās

Kūrorts, kas nenoliedzami pacelts jaunā līmenī - visa sala tavam mieram un labsajūtai. Tajā jūtams viss mierpilnais, ko sniedz Maldīvu salas, un dabūjams viss iedomājamais, ko sniedz augstas klases luksusa kūrorts.

Lasīt tālāk

Vilciena kruīzā pa Aļasku

Kurš gan būtu domājis, ka brauciens vilcienā var būt kas vairāk par nokļūšanu no punkta A uz punktu B? Var - un kā vēl! Aļaskā vienā brīdī tu ceļo mežu un pļavu apskāvienos, citā jau esi kalnos un vēro sniega ieskautos ledājus.

Lasīt tālāk

Kaboverde - mūžīgā vasara!

Kaboverde - mūžīgā vasara!
No Stokholmas abos virzienos par EUR 570

Lasīt tālāk

Pekina no Rīgas, sākot no EUR 395 turp un atpakaļ

Tjaņaņmiņa laukums, Aizliegtā pilsēta, Vasaras pils, Debesu templis, Pekinas opera un citi tālo Austrumu kultūras šedevri vienā no pasaules lielākajām pilsētām ar 5000 gadu vēsturi.

Lasīt tālāk

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu