Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Huravalhi - izcila atpūta Maldīvu salās

Kūrorts, kas nenoliedzami pacelts jaunā līmenī - visa sala tavam mieram un labsajūtai. Tajā jūtams viss mierpilnais, ko sniedz Maldīvu salas, un dabūjams viss iedomājamais, ko sniedz augstas klases luksusa kūrorts.

Šis kūrorts ir vislabāk zināms ar savu unikālo zemūdens restorānu 5,8 metru dziļumā, kur paralēli lieliskām maltītēm iespējams vērot okeāna pasauli visā tās krāšņumā un daudzveidībā. Ja vēlēsies nokļūt tuvāk okeāna pasaulei, Huravalhi iespējams nirt ar akvalangiem, supot, kā arī baudīt daudzas citas ūdens aktivitātes - pašiem zinātkārākajiem viesiem ir iespēja pavadīt laiku ar kūrortā dzīvojošu jūras biologu un uzzināt visu par apkārtējo ekosistēmu.

Pārējais kā jau kūrortā - sporta zāles, SPA un tenisa korti. Ko vēl var vēlēties? Lieliskus apartamentus! Kā būtu ar privātu mājiņu, savu privāto baseinu vai pludmali tās priekšā?

Ja mierpilna atpūta luksusa kvalitātē ir tas, ko tu meklē, tad Huravalhi ir tavs ideālais galamērķis!

SAZINIES AR MUMS, LAI SAŅEMTU PIEDĀVĀJUMU!

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu