Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Bolīvija un pasaules sāļākā viesnīca

Ujuni ir pasaulē lielākais solončaks, un tā pašā sirdī atrodas viena no pasaules unikālākajām viesnīcām - Palacio De Sal, kas veidota no sāls. Citu tādu nav - sienas, griesti, grīdas, mēbeles - viss veidots no sāls.
Viesnīca neatrodas pilnīgā nekurienē - 25 km attālumā ir tuvākā pilsēta, tāpēc izklaižu iespēju šeit netrūks.

Kā izmantot laiku Bolīvijā:

- Skaistais sālsūdens ezers Laguna Kolorada, kur iespējams sastapt retas šķirnes flamingo, kuri turp dodas tīri romantisku jūtu vadīti.

- Sniegotu kalnu ieskautā pilsēta Lapasa, kura slavena ar savu "raganu" tirgu, skaisto arhitektūru un smieklīgo čolitas reslingu.

- Tropiskā pilsēta Santakrusa, kas izceļas uz pārējo Bolīvijas pilsētu fona ar savu unikālo virtuvi, valodas dialektu un moderno pilsētvidi.

- Galvaspilsēta Sukre, kurā atrodams viss - no muzejiem, skaistas arhitektūras un tirdziņiem līdz juras laikmeta parkam.

- Bolīvijas džungļi pampas, kuros mājo visi iedomājamie džungļu iemītnieki - pat slavenā anakonda. Ja tevi interesē pastaigas pa džungļiem, piraiju barošana, krokodilu glaudīšana un peldēšana ar delfīniem, tad tev noteikti jāapmeklē pampas.

Bolīvija ir skaistuma un pārsteigumu pilna - tev atliek vien izvēlēties, ko vēlies apskatīt, pārējo nokārtosim mēs!

SAZINIES AR MUMS, LAI SAŅEMTU PIEDĀVĀJUMU!

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu