Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Unikāls piedzīvojums ar Royal Clipper - vislielāko piecu mastu burukuģi pasaulē!

Maršruts: Barbadosa, saukta arī par Little England – Grenāda, lielākā no Grenadīnu salām – Tobago, kas 54 gadus dēvēta arī par Jaunkurzemi – Sentvinsenta, sala ko atklāja K.Kolumbs – Martinika, sala uz kuras atrodas viens no visbīstamākajiem Rietumindijas vulkāniem – Sentlūsija, otrā lielākā banānu eksportētājvalsts – Barbadosa. Ceļošanas laiks: 8 dienas.

Brauciena laikā ir iespēja pašiem kāpt mastā un vērot brīnišķīgās zemes un jūras ainavas, izpeldēties kādā no 3 baseiniem, palīdzēt pacelt buras, iemācīties sasiet jūrnieka  mezglu, paviesoties uz komandtilta, parunāt ar kapteini, gulēt šūpuļkrēslā un vērot delfīnus. Bet ja nav vēlēšanās baudīt skaisto panorāmu un veldzēties baseinā, laiku var pavadīt bibliotēkā, spa vai veselības klubā, kā arī vērot zemūdens pasauli no Kapteiņa Nemo telpas. Ja gribas pabūt vienam, var  paslēpties kādā no balkoniem un palasīt kādu labu grāmatu.

Buru kuģis Royal Clipper būvēts 2000. gadā, pasažieru skaits: 227, apkalpe: 106, kuģa garums: 134m, mastu skaits: 5, mastu augstums: 54m, buru skaits: 16, tonnāža: 4 425t.

SAZINIES AR MUMS, LAI SAŅEMTU PIEDĀVĀJUMU!

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu