Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Par mums

PAKALPOJUMI
Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē. Ilggadēja pieredze tūrisma nozarē ļauj piedāvāt pilnu tūrisma pakalpojumu spektru, tostarp lidojumus, vilcienus, prāmjus, kruīzus, autobusus, auto īri, transfēru, viesnīcas, un apdrošināšanu.

TŪRISMA GALAMĒRĶI
Palīdzam klientiem izdarīt labāko un gudrāko izvēli, sniedzot konsultācijas un visu nepieciešamo informāciju par izvēlēto ceļojumu un galamērķi. Iesakām arī interesantākos un labākos piedāvājumus atbilstoši klienta vēlmēm un iespējām. Ja nepieciešams, veicam aviobiļešu grupas rezervācijas.
Aicinām iepazīties ar mūsu atlasītajiem galamērķiem sadaļā Īpašie piedāvājumi.
Tev atliek vien norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

DARĪJUMU BRAUCIENI UN BIZNESA CEĻOJUMI
Piedāvājam darījumu braucienu un biznesa ceļojumu plānošanu uzņēmumiem un biznesa klientiem - komandējumi, konferences, apmācību semināri, izstādes, utt. Plānosim un organizēsim nokļūšanu visos iespējamajos galamērķos jūsu biznesa veiksmīgākai attīstībai.

ATBALSTS 24h
Ceļojuma laikā klientiem ir pieejams diennakts tālrunis atbalstam un konsultācijām neparedzētās situācijās - nozaudēta bagāža, atcelts lidojuma reiss, domstarpības viesnīcā, veselības problēmas un apdrošināšanas gadījumi.

PIEREDZE
Palidosim.lv izveidotājs ir Miķelis Treide, aizrautīgs ceļotājs un avio lidojumu speciālists, ar lielu pieredzi individuālo ceļojumu īstenošanā kopš 2007. gada. Arī visai Palidosim.lv draudzīgajai komandai ceļošana ir darbs un hobijs vienlaicīgi, tādēļ ceļojumu plānošana tiek veikta ar patiesu prieku un aizrautību.

REKVIZĪTI
SIA ”AG UZŅĒMUMS”
Reģ. Nr. 40003393842                                 
Reģ. adrese: Jūras iela 52, LV-2015, Jūrmala
Biroja adrese: Gustava Zemgala gatve 67, LV-1039, Rīga                             
Banka: AS Swedbank
Konts: LV39HABA0001408036002                                
      
Uzņēmums ir reģistrēts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, licence Nr. T-2019-207.

Uzņēmums ir asociācijas IATA biedrs, starptautiski akreditēta ceļojumu aģentūra.

IATA Accredited Agent

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu