Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Kruīzi

Tava kaislība ir ūdens, kā arī Tevi nomierina horizonts. Tu vēlies atpūsties un izbaudīt visu, ko sniedz lielisks serviss - mēs sagatavosim Tev piemērotāko kruīza piedāvājumu! Dažādi galamērķi, izklaide uz klāja un gandrīz katra diena citā pilsētā.

Piedāvājam visplašāko kruīzu klāstu - sākot no vidējas klases kruīziem pa Eiropu līdz luksusa klases ceļojumiem pāri Atlantijas okeānam vai ekspedīciju kruīziem uz Antarktīdu.

Costa Cruises
Vidējas klases kruīzi pa Eiropu un Vidusjūru - neaizmirstamas brīvdienas ar izsmalcinātu itāļu stilu, viesmīlību un ēdināšanu.

Carnival Cruise Lines
Vispopulārākā pasaules kruīza kompānija, ar 24 kuģiem, kas veic 3-18 dienu ceļojumu maršrutus uz Bahamu salām, Karību salām, Meksikas Rivjēru, Aļasku, Havaju salām, Kanādu, ASV austrumu krastu (New England), Eiropu, Bermudu salām, Dienvidameriku, Panamas kanālu, Taiti un Fidži salām. Carnival Cruises kuģa viesi jūtas kā mājās - ērtas kajītes, augsta līmeņa serviss, gardi ēdieni un dzērieni - un tas viss, ceļojot pa pasaules skaistākajām ostām.

Cunard Line
Cunard Line dibināta 1840. gadā. Gadu gaitā tā kļuvusi pazīstama ar saviem neaizmirstamajiem jūras ceļojumiem un izsmalcināto stilu. Kompānijas kuģi, vieni no slavenākajiem okeāna laineriem visā pasaulē, pazīstami kā izsmalcinātas ceļošanas etalons. Tos saviem ceļojumiem izvēlējušās gan pagājušā gadsimta, gan mūsdienu spožākās un pazīstamākās pasaules slavenības.

Silversea Cruises
Augstākās klases luksusa kruīzi un ekspedīcijas uz pasaules tālākajiem punktiem, ar vairāk nekā 800 dažādiem galamērķiem visos septiņos kontinentos. Cenā iekļauti sulaiņa pakalpojumi, šampanietis, augļi un ziedi, minibārs ar pasažieru izvēlētiem dzērieniem, vannas istaba ar marmora apdari, aizraujošas ekskursijas - tas viss, lai sagādātu neaizmirstamu ceļojumu visaugstākajā kvalitātē.

Royal Caribbean International
Otra lielākā kruīzu kompānija pasaulē, kas jau vairāk nekā 30 gadus piedāvā kruīzus dažādām gaumēm un visām vecumu grupām pa visu pasauli - no Aļaskas līdz Austrālijai. Royal Caribbean uz kuģa piedāvā relaksējošas nodarbes, mācību un radošos seminārus, Brodvejas šovus, kā arī aktīvo atpūtu - tostarp nodarbības sērfošanas simulatorā vai klinšu kāpšanas sienu.

Sazinies, lai saņemtu piedāvājumu!

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu