Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Biznesa ceļojumi

Taupi laiku un koncentrējies uz svarīgāko. Uztici mums darījumu braucienu un biznesa ceļojumu plānošanu. Komandējumi, konferences, mācību semināri vai dalība izstādēs - mēs atradīsim labākos risinājumus ceļam un nakšņošanai.

Nodrošināsim lidojumus, vilcienus, prāmjus, kruīzus, auto īri, transfēru, viesnīcas, ekskursijas un apdrošināšanu. Rezervēsim aviobiļetes grupai. Parūpēsimies arī par lojalitātes programmu efektīvu izmantošanu.

Tavi ieguvumi sadarbībā ar Palidosim.lv:

1. Laika ietaupījums. Nav jātērē laiks, meklējot, apkopojot un salīdzinot informāciju internetā, reģistrējoties lidojumam vai sazinoties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

2. Izmaksu optimizācija. Izvērtējam labāko cenu dažādos kanālos, lietojam globālās rezervēšanas sistēmas Amadeus, Expedia, Sabre, mums ir arī līgumi ar aviosabiedrībām un dažādām viesnīcu rezervēšanas platformām, kas ir pieejamas aģentūrām. Katram braucienam piedāvājam salīdzināšanai vairākus variantus dažādās cenu kategorijās.

3. Labāki savienojumi. Interneta meklēšanas roboti vai agregatori ne vienmēr uzrāda visus iespējamos lidojumu variantus. Mūsu profesionālie un pieredzējušie ceļojumu aģenti bieži vien var izveidot daudz veiksmīgākas kombinācijas.

4. Mazāki riski. Mēs mazinām klienta riskus saistībā ar kļūdainu informācijas ievadi rezervācijas veikšanai. Mēs arī izvērtējam laiku starp lidojumiem savienotajos reisos un informējam, ja laika ir pārāk maz.

5. Transporta alternatīvas. Ne vienmēr izdevīgākais variants ir tikai lidojums – tas var būt arī lidojums + autobuss, prāmis + vilciens vai lidojums + nomas auto. Mēs izvēlamies un iesakām katrai situācijai atbilstošāko transporta veidu.

6. Bagāža. Informējam par rokas un nododamās bagāžas atbilstību konkrētajam lidojumam, kā arī sniedzam konsultācijas un palīdzam atrisināt visus jautājumus par nestandarta bagāžu – prezentāciju aprīkojumu, mūzikas instrumentiem vai sporta inventāru.

7. Atbalsts 24h. Ceļojuma laikā klientiem ir pieejams diennakts tālrunis atbalstam un konsultācijām neparedzētās situācijās: pazudusi bagāža, atcelts lidojuma reiss, domstarpības viesnīcā vai veselības problēmas un apdrošināšanas gadījumi. Konsultējam un atbalstām klientu kompensācijas saņemšanai, ja lidojums ir aizkavēts vai atcelts.

8. Konsultācijas par galamērķi. Vīzas, veselības prasības, vietējā kultūra, valūta, apmešanās vieta, apkārtne, sabiedriskais transports, apskates objekti, ekskursijas. Konsultējam par nokļūšanu no viesnīcas līdz pasākuma vai tikšanās vietai.

9. Lojalitātes programmas. Palīdzam reģistrēt un uzturēt klientu korporatīvos lojalitātes kontus, lai nodrošinātu bezmaksas aviobiļetes, paaugstināšanu uz biznesa klasi un prioritāru statusu pārpildītos reisos.

10. Viens rēķins. Ja nepieciešams, visus saņemtos pakalpojumus apkoposim vienā rēķinā, nodrošinot vienkāršāku atskaitīšanos uzņēmuma vadībai un grāmatvedībai.

Kāpēc mēs esam labāki?
Tāpēc, ka ikdienā strādājam tikai ar individuālo ceļojumu plānošanu, kas nozīmē katram klientam individuāli sagatavotu ceļojuma plānu, atkarībā no vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām.

Lielākajai daļai tūrisma aģentūru galvenais produkts ir gatavi, standartizēti ceļojumu piedāvājumi, kas jāpārdod. Mūsu uzņēmumā katrs ceļojums tiek sagatavots katram klientam individuāli.

Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu