Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Atpūtas ceļojumi

Iepazīsti pasauli un izbaudi atpūtu. Pastāsti mums par izvēlēto vietu, un mēs Tevi tur nogādāsim. Pa gaisu, pa ceļu, jūru vai dzelzceļu – mēs zinām labāko veidu, kā nokļūt Tavas atpūtas vai piedzīvojumu epicentrā.

Piedāvājam individuālo un nestandarta ceļojumu plānošanu uz galamērķiem visā pasaulē. Nodrošināsim lidojumus, vilcienus, prāmjus, kruīzus, auto īri, transfēru, viesnīcas, ekskursijas un apdrošināšanu. Ja nepieciešams, veiksim aviobiļešu grupas rezervācijas. Palīdzēsim izdarīt labāko un gudrāko izvēli, sniedzot konsultācijas un visu nepieciešamo informāciju par izvēlēto ceļojumu un galamērķi. Ieteiksim arī interesantākos un labākos piedāvājumus atbilstoši vēlmēm un iespējām.

Tavi ieguvumi sadarbībā ar Palidosim.lv:

1. Laika ietaupījums. Tev nav jātērē laiks meklējot, apkopojot un salīdzinot informāciju internetā.

2. Labāki savienojumi. Meklēšanas roboti vai agregatori ne vienmēr uzrāda visus iespējamos lidojumu variantus. Mūsu profesionālie un pieredzējušie ceļojumu konsultanti bieži vien var izveidot daudz veiksmīgākas kombinācijas.

3. Savienoto reisu novērtējums. Mēs izvērtējam laiku starp lidojumiem savienotajos reisos, un informējam par riskiem, ja ir pārāk maz laika. Dažādām lidostām un reisiem nepieciešamais laiks starp lidojumiem var būtiski atšķirties.

4. Transporta alternatīvas. Ne vienmēr izdevīgākais variants ir tikai lidojums - tas var būt arī lidojums + autobuss, prāmis + vilciens, vai lidojums + īres automašīna. Mēs piemeklēsim un ieteiksim katrai situācijai atbilstošāko transporta veidu.

5. Konsultācijas par galamērķi. Vietējā kultūra un īpatnības, valūta, lokācija, apkārtne, sabiedriskais transports, apskates objekti, muzeji, ekskursijas. Konsultēsim par nokļūšanu no viesnīcas līdz apskates objektam vai pasākuma vietai.

6. Visi pakalpojumi vienkopus. Veicot ceļojumu plānošanu, piedāvājam visu ceļojumam nepieciešamo papildu pakalpojumu iegādi - vīzas, apdrošināšana, transfērs, ekskursijas, koncertu biļetes, atrakciju un piedzīvojumu parku biļetes.

7. Atbalsts 24h. Ceļojuma laikā klientiem ir pieejams diennakts tālrunis atbalstam un konsultācijām neparedzētās situācijās - nozaudēta bagāža, atcelts lidojuma reiss, domstarpības viesnīcā, vai veselības problēmas un apdrošināšanas gadījumi.

8. Nestandarta bagāža. Sniedzam konsultācijas un palīdzam atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar nestandarta bagāžu - mūzikas instrumenti, sporta inventārs vai ceļošana ar mājdzīvnieku.

9. Īpašas vajadzības. Sniedzam konsultācijas un piedāvājam risinājumus ceļošanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mūsu pieredze veidojusies ilggadējā sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.

10. Izmaksu optimizācija. Sniegsim ieteikumus, kā samazināt izdevumus. Katram braucienam varam piedāvāt salīdzināšanai vairākus variantus dažādās cenu kategorijās.

Kāpēc mēs esam labāki?
Tāpēc, ka ikdienā strādājam tikai ar individuālo ceļojumu plānošanu, kas nozīmē katram klientam individuāli sagatavotu ceļojuma plānu, atkarībā no vēlmēm, vajadzībām, un budžeta iespējām.

Lielākajai daļai tūrisma aģentūru galvenais produkts ir gatavi, standartizēti ceļojumu piedāvājumi, kas jāpārdod. Mūsu uzņēmumā katrs ceļojums tiek sagatavots katram klientam individuāli.

Sazinies, lai izplānotu brīnišķīgu ceļojumu!

Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem– Uzzināt vairāk.

Piekrītu